Kodanikupäev 2018

26 november – KODANIKUPÄEV

Mina, õpetaja Karmen, otsustasin selle päeva tähistamiseks viia 1. klassi lapsed Maidla vallamajja, et näidata õpilastele neid ametiinimesi, kes tegelevad päevast- päeva tööga, et Maidla valla kodanikel oleks hea siin vallas elada.

Meid võtsid vastu vallavanem Arno Kodu ja vallasekretär Aksana Pungas. Nemad tegid meile majas huvitava ringkäigu. Astusime sisse erinevatesse kabinettidesse, kohtusime tähtsate ametnikega: sekretär Kajaga, sotsiaalnõunik Kerstiga, raamatupidajate Eerika ja Kairiga, noorsootöötaja Gerriga.

FOTOD

Kadripäeva karneval

Kadripäeva karneval toimusi lasteaialastele ja algklassidele Maidla Põhikooli saalis. Iga rühm oli ette valmistanud oma kava mida siis teistele esitati.

 

Seejärel tulid külla muusikalitähed ameerikast kes esitasid “Grease” muusikalist ühe loo:

 

Ja kui kaugema kandi külalised olid ära esinenud, siis ei unustatud ka omasid staare ning lavale astus Ivo Linna:

 

Ja selleks et kõigil tuju hea oleks ning anti üritusele ka lõppakord:

 

Vabandan väriseva videopildi pärast, kuid kahjuks oli käsi haige ning seepärast on korraliku pildi tegemine käe pealt väga raske. Proovisin veidi ka kadrisante fotoaparaadiga tabada, kuid see osutus üle ootuste raskeks. Mõned pildid siiski õnnestus saada:

Isadepäev 2008

Isadepäeva tähistamine toimus 11. novembril Maidla Põhikooli spordihoones, kuid kahjuks ei saanud ma sellest üritusest ise osa võtta ning seega ei ole mul mingisugust pildimaterjali antud sündmuse kohta üles panna. Kui kellelgi on midagi sellist, mida tahab teistega jagada, siis ootan seda oma postiaadressile või siis läbi otsesuhtlustarkvara.

Iga isa pidi aga pühapäeval kindlasti kätte saama oma lapse joonistuse temast endast mis oli kenasti pildi raami pandud ning sai toega lauale panna. Kõik autorid oma töödega:

Spordipäev

Juba päris mitu kolmapäeva on mööda läinud kui klassijuhataja Karmen soovitas lastel kodus kummikuviskamist harjutada, et siis spordipäeval kõige paremate hulgas olla. Kuna spordipäeva sai palju kordi edasi lükatud, siis seda paremaid tulemusi võis oodata.Sattusin siis ka asjaolude kokkulangemise tõttu õigel ajal õiges kohas olema ning sai siis antud üritus üles võetud. Oli kolm võistlust milles võisteldi: kummikuvise, õunajooks ja täpsusvise. Kummikuga saadi peaaegu õpetajale pihta aga seal kus oli täpsust vaja, ei olnud pihtasaamisest juttugi. Täpsemalt kõigest saab vaadata allolevast videost.