Sirtsi rattaretk

5. juulil oli Jutulindudel ette võetud plaan, minna ratastega Savalast Sirtsi Mirjami juurde ning tagasi tulla. Kutsutud olid ka vanemad, kes saavad osa võtta.
Kuna selliseid üritusi on väga vähe, kuhu lausa kutsutakse ning mis eeldavad veidi teistsugust riietust, kui valge särk ja mustad püksid, siis ei saanud ise ka kuidagi sellest kõrvale jääda.

Kogunemine oli kaheteist paiku Savalas õpetaja maja ees ning sealt läks meie retk lahti. Kohal oli 7 jutulindu, õpetaja, kaks vanemat õde ning kaks isa. 9,5 km hiljem olime kohal ning saime grillida vorstikesi (lõhna peale sõitis ka õpetaja Jaanika kohale), võistelda noolepuhumise alal ja vaatasime üle Sirtsi rändrahnu.

Neli ja pool tundi ning 22 km hiljem olime alguspunktis tagasi. Kõik küll väga väsinud, aga rahul ja rõõmsad. Õpetaja rääkis, et järgmise õppeaasta lõpus on plaanis Saaremaale minna, kuid jalgrattad jäävad sellel korral koju 🙂

Väike videoülevaade toimunust.

VIDEO

Tänud piltide eest

Täna, kooliaasta lõpus, peeti meeles neid, kes olid õppeaasta jooksul millegi märkimisväärsega hakkama saanud. Minu üllatuseks, oli ka selline kategooria tekkinud, mida ma ühelgi varasemal aastal pole näinud – “tänud kooli ürituste jäädvustamise eest”. Siinkohal kasutan võimalust ning jagan seda tänu ka õp Karmeni, õp Hedi ja õp Eveliniga, kes samuti ei pidanud paljuks fotoaparaat kätte võtta ning sündmustel tehtud pilte Klassilehega jagada, mis on omakorda väljundiks kõikidele meie fännidele.

Klassilehe piltide ja videode mahul ei ole piire ning seega on ka edaspidi oodatud kõikide tehtud jäädvustused siia teistega jagamiseks. Klassileht suvepuhkusele ei lähe ning huvitavaid lugusid leiab siit suvi läbi!

Tänan koostöö eest!

Uljam Teuli

Kooliaasta saabki läbi

 Homme, so reedel, 3. juunil ongi käes kooliaasta lõpp. Kõik, kes usinasti õppinud, saavad klassitunnistused…

Jutulinnud panevad punkti

PÜHAPÄEVAL, 5. JUUNIL!!!

Kell 12. oo  stardime Savalast õpetaja maja eest jalgratastega  Sirtsi poole Mirjami juurde.  Seal rändame ja mängime looduses ning peame piknikku. Kaasa võiks võtta midagi, mis sobib piknikulauale  ( nt puuvilju, küpsiseid, pähkleid-rosinaid, küpsetisi jne). Õpetaja ostab vorstikesi ja jooki.

OODATUD ON KA  EMAD-ISAD, KEL VÕIMALUST KAASA LÜÜA!

Asfaltijoonistused

Koolimajas ei taha enam keegi istuda ning sellepärast mindi kriitidega välja. Kooli ees olev teekate ei ole küll oma esimeses nooruses, kuid midagi siiski. Ise käisime siin mõnda aega tagasi kergliiklusraja teekatet proovimas ning see on joonistamiseks lausa ideaalne!

PILDID

Õpetaja Karmen oli sündmuste juures ning pani sellest video kokku:

https://www.youtube.com/watch?v=r2NIfouH3DE