Parimate vastuvõtt

Kenaks traditsiooniks on saanud igakevadine parimate õpilaste vastuvõtt Maidla vallavalitsuses. Kokku oli kutsutud Maidla kooli 10 parimat õpilast, nende vanemad ja vastuvõtule kutsutud õpilaste klassijuhatajad. Meie klassist olid selle au ära teeninud Mirjam Matilda ja Liis.  Olgu mainitud, et nad lõpetasid 1. klassi kiituskirjaga.

Tavaliselt on see pidulik üritus toimunud vallavalitsuse imekaunis majaesisel muruplatsil. Sel aastal aga rikkus ilmataat õueürituse, nii olimegi kutsutud volikogu istungitesaali. Valla volikogu esimees Hr Enno Vinni pidas väikese tänukõne ja koos vallasekretäriga  andis päevakangelastele üle tänukirjad, raamatud ja lilleõied.

PILDID

Viimane koolipäev

Esimene õppeaasta on seljataga. Nii mõnigi asi sai selgeks ning see annab julgust uuele õppeaastale suurema teadmistepagasiga vastu astuda. Viimane koolipäev oli sümboolne, tänuavaldus tehti neile, kes olid õppeaasta jooksul millegagi tänuväärsega hakkama saanud. Väike ülevaade viimasel koolipäeval toimunust allpool oleva foto ja videomaterjali vahendusel.

PILDID

 
Pärast saalipidu oli klassijuhataja tund, kus õpetaja sai võimaluse oma lastega hüvasti jätta:
 

Palju õnne, Tomas!

Täna, 3. juunil on sünnipäev Tomasel. Tomas on mitmekülgne poiss: vahest on tõsine ja tegemistes väga rahulik, teinekord aga vallatu naljamees. Tal on väga ilus ja julge lauluhääl. Tema käekiri on “5+”.

Päeva järel läheb päev,
jälle käes on sünnipäev –
tordipäev, kingipäev,
rosinates kringli päev!