Hüvasti, õpetaja Jaanika!

lassileht ei ole pidanud siiani ühegi õpetajaga hüvasti jätma, nüüd on see aeg käes!

Õpetaja Jaanika on koos Jutulindudega olnud igal pool kaasas juba algusest peale. Selle aasta 2. septembril, aga oli esimese klassi esimene tund ka ühtlasi õpetaja Jaanika esimene tund. Kahjuks kestsid need kunstitunnid ainult 1. veerandi…

Fakt on see, et igaüks ei suuda lastega tegeleda niimoodi, et nad tuleksid sinuga kaasa, kuulaksid sind ja samas peaksid ka sinust lugu. Klassileht on püüdnud oma piltide ja videodega tuua kõikide inimesteni seda, mis koolis toimub ning väga paljud minu tuttavad on aru saanud, et see töö seal ei ole kerge. Seda raskem on lahkuda inimesest, kes sai oma tööga väga hästi hakkama ning Maidla Põhikool jääb ilma millestki sellisest, mida ta kogu aeg otsib, kuid ei märganudki, et lasi selle ise käest! Õnnitlused Kiviõli I Keskkoolile ning ma olen kindel, et kaugel ei ole aeg, kui me tuleme kõik sulle sinna järele!

Uljam Teuli

VIDEO

Keraamika ja krokodillid

Meie peres olid kõik nina pikal oodanud, millal saab jälle saviga plätserdama minna, seepärast otsustasime, et seda meelelahutust väärivad kõik ning läksime kogu perega. Mida seal tehti, sellest räägivad pildid enda eest!

PILDID