Loomakaitsepäev 2010

Maidla Põhikooli I, II ja III klass olid kogunenud kooli aulasse, tähistama rahvusvahelist loomakaitsepäeva väikese viktoriini, loomakujude voolimise ja päris kassi paitamisega.
Seda sündmust jäävad meenutama õpetaja Karmeni ja õpetaja Hedi poolt klõpsitud pildid.

Maidla Põhikooli I, II ja III klass olid kogunenud kooli aulasse, tähistama rahvusvahelist loomakaitsepäeva väikese viktoriini, loomakujude voolimise ja päris kassi paitamisega.Seda sündmust jäävad meenutama õpetaja Karmeni ja õpetaja Hedi poolt klõpsitud pildid.

PILDID

Ilusat õpetajate päeva!

Ma olen Maidla Põhikooliga seotud olnud veidi rohkem kui kaks aastat ning ei suutnud oma ligi 40 000 pildi hulgast leida kõikide õpetajate fotosid. Siiski lähevad minu ja ma usun, et ka paljude teiste head soovid, kõikidele õpetajatele, ka nendele keda me alloleva pildivaliku hulgast ei leia. Eks selle kooli pooled õpetajad ongi nagu rändurid, kes pendeldavad mitme kooli vahet ning proovivad igal pool oma parimat anda. Igatahes jõudu nendele, kes on valinud endale selle tee ning väärikalt seda ka käivad!

Loomakaitsepäev 2013

Valvsa pilgu all, betoonaiaga ning võredega kontrollitud keskkonnas, kus näha on ainult sinist taevast, peavad oma saatust ootama päris paljud loomad, kes on saatuse poolt hüljatud. Meie külaskäik tõi neile veidikene toidulisa ja pesamaterjali ning nagu ma kuulsin, siis üks koer peaks lähipäevil leidma endale kodu õpetaja Hedi kaudu!

Kui koduloomad olid vaadatud, siis sai mõeldud ka metsloomade peale ning tõrudekogumise aktsiooni käigus, vedasid algklassid märkimisväärse koguse tõrusid kokku. Oleks isegi veel enam neid kokku saanud, kuid kahjuks sai aeg otsa.

PILDID

Lahtiste uste päevadel

Algselt oli mul plaanis lastevanemate üldkoosolekul näidata seda videot, mida lahtiste uste päeval koolis näha sai. Kahjuks, aga kool ei suvatsenud üldse minuga selle toimuise kuupäeva suhtes konsulteerida ning nad korraldasid selle siis, kui mul ei olnud kuidagi võimalik sellest osa võtta. Nüüd sai see video kärbitud kõikide nende tundide võrra, mis puudutasid teisi klasse ning sõelale jäi neli tundi: loodusõpetus, arvutiõpetus, mudilaskoor ja kunstiõpetus. Kuigi meie klassist käis lapsevanemaid kõige rohkem kohal, on neil ikkagi nüüd tagantjärele võimalus vaadata, kuidas koolitunnid toimuvad ja mida seal tehakse.