Palju õnne, Ats!

1. september on paljudele tähtis päev. Teadagi, miks 🙂  Kõige – kõige tähtsam on see päev aga meie ATS`ile, sest tal on täna SÜNNIPÄEV!

Ats on 2. klassi “pesamuna”.  Ta on kõige noorem! Lõpuks jõudis  ka Ats kõigile järgi ja on nüüd 8-aastane nagu klassikaaslasedki.

Sul, Ats, on huvitav hääl- selline tugev ja kõlav… Kõikide õpetajate arvates olid just Sina see poiss, kes 1. klassis õppides arengus kõige suurema hüppe tegi 🙂 Loodan, et järgmised “hüpped” tulevad sama pikad või pikemadki veel… Soovin Sulle selleks palju edu!

PALJU- PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!

Õpetaja Karmen

Viimane nädalalõpp

Kooli alguseni on loetud tunnid…


MySpace Countdown Clocks

Ja siis tuleb jälle hakata käima tuntud rada…

Koolis oodatakse kõiki õpilasi 1. septembri kell 9.00, kuid paha ei teeks ka varem juba koolitee üle vaadata, sest nagu elu on näidanud, suvi kustutab ka viimased teadmised… Ja nagu tänane loomkatse näitas, ei hooli autoomanikud vöötradade olemasolust ja sellest et lapsed tahavad üle tee minna! Veidi lahutavad lapsi ja autosid, spetsiaalselt käesolevateks valimisteks valminud kergliiklustee, mis avatakse samuti 1. septembril kell 10.30 Maidla Põhikooli spordihoone ees. Pärast avamist oodatakse kõiki kellel autot ei ole, Maidla Rahvamajja pirukaid sööma. Nagu täna sai üle kontrollitud, viimased viimistlused tee avamiseks käivad. Igatahes reha oli juba paigas!

Palju õnne, Liis!

Täna, 20. augustil on sünnipäev Liis `il. Ma tean, et Sa oled seda päeva kaua oodanud. Terve eelmise kooliaasta Sa rääkisid meile kõigile, kui tähtsal päeval – Eesti taasiseseisvumispäeval  oled sündinud. Just täna ongi see päev, kallis Liis!

Liis on õpihimuline tüdruk. Kõik vajalikud oskused, et koolis hästi toime tulla, on tal olemas.  Mulle meeldib väga, et Sa armastad raamatuid lugeda. Selliseid lapsi jääb järjest vähemaks. Mulle meeldib, et Sa õpid viiulit mängima…

Klassikaaslaste hulgas oled Sa väga hinnatud, sest Sa oled sõbralik, kõik tahavad Sinu sõbrad olla!

 

PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS

Õpetaja Karmen

Head uut kooliaastat!

Armsad õpilased ja lapsevanemad,

pikk suvevaheaeg ongi kohe lõppemas, algamas on kool. Ükski kooliaasta pole eelmisega sarnane, nii ootavad ka meid ees rida uuendusi. Panen need siia punkthaaval kirja.

1. Meie klassiruum asub nüüd peamaja 2. korrusel.

2. Uus õppeaine tunniplaanis on liiklusõpetus.

3. Millalgi hakkate kehalise kasvatuse tundides käima Kiviõlis ujumise algõpetust saamas.

4. Lauluõpetaja ootab teid mudilaskoori.

5. Puhvet hakkab tööle alles pärast 5. tundi.

6. Pikapäevatoit hakkab maksma 15 kr ( eelmine õppeaasta oli 5 kr).

7. Reedeti on 5. tund klassijuhataja tund, milles teeme nädalast kokkuvõtteid ja korraldame ühistegevusi.

8. Lapsed, teie töökust, kohusetunnet, õpitulemusi hakatakse nüüd numbritega 1-5 hindama.

Muud kooliga seotud asjad jäävad esialgu samaks. Koolitoit ja töövihikud on tasuta. Tasuta on ka mõisakoolide õpilaspäevik.

Kunstiõpetuse raha kogumine jääb endiseks- 30 kr kuu. Võib maksta kuu, kuude, poolaasta, aasta kaupa…. võib teha ülekande klassijuhataja kontole või raha kooli kaasa võtta.

Vihikud annan teile vastavalt vajadusele ise. Teie võtke kaasa ainult kilekaaned.

Ärge unustage , et korralikul õpilasel on koolikotis alati joonlaud, käärid, liimipulk, kamm, taskurätikud. Vaadake üle pinali sisustus! Ärge unustage vahetusjalanõusid!

Nagu kevadel sai räägitud, oleks tore, kui tooksite taas kooli selle kollase kohvri. Sinna on hea koguda igasugu töölehti ja kunstitöid.

NB! Ka õpilaspilet vajab pikendamist! Too see kohe esimestel koolipäevadel klassijuhatajale.

KOOL ALGAB 1. SEPTEMBRIL KELL 9.00 AKTUSEGA, SEEJÄREL ON KLASSIJUHATAJAGA KOHTUMINE JA SIIS SUUNDUME KÕIK KOOS 10.30 SPORDIHOONE ETTE, KUS TOIMUB KERGLIIKLUSTEE AVAMINE. KÕIK KOOS LÄBIME SELLE TEE! Savalast viib buss kaugemal elavad ( metsaring, Maidla, Kiviõli) lapsed koju.

TOREDAT UUT KOOLIAASTAT ! KOHTUMISENI!

Õpetaja Karmen