Jõuluehteis klass

Päev enne jõulupidu oli klass jõuluehteis ning ma võtsin klassijuhataja üleskutsest tuld ja uurisin järgi, kuidas selle lõhnaga on.

Kui ma tundide lõpus kohale jõudsin, siis õpetaja oli üksi klassi jäänud ning tegi viimaseid nelgitorkeid apelsinidesse, mis eelmisel päeval lastele ülejõukäivaks osutusid. Eks järgmine kord tuleb siis ka sõrmkübarad abivahenditena üritusse kaasata. Seda, kas kõik see sagimine jõulude puhul ka väärt oli, saate otsustada alljärgnevate piltide järgi.

PILDID

Jõulunädal

Veel viimane nädal on jäänud ning siis hakkab päkapikkudel kiire elu, sest ega jõuluvana ei jaksa kõike tööd üksi ära teha. Koolis jääb aga siis aeg seisma – ainult kellatiksumine on veel kuulda ning kusagilt kaugelt kostab sammude kaja, kuid see võib olla ka meelepete.
Nüüd on kõigil võimalik näidata oma parimat poolt, olla lahke ja sõbralik. Üllata õpetajat ja tee talle uks lahti kui ta tuleb. Ära karda vabandada kui oled midagi valesti teinud ja naerata teistele ning sa näed et nad naeratavad vastu. Loodetavasti ei saa sellel nädalal keegi ühtegi halba hinnet ega teeni välja ka märkust. Enne lahkumist tehke kooli aeda lumememmesid, sest siis äkki kool ei tunne ennast nii kurvana kogu selle aja kui teid seal ei ole.

Iluast jõulunädala algust ning kohtume jõulupeol!

Kool ootab õpetajat

Kõikidel koolilastel on kaks nädalat jäänud veel see aasta kooliteed käia ning siis saab jälle veidi koolivaheaega nautida. Kahjuks jääb aga sellel nädalal koolitööst kõrvale meie klassijuhataja. Meie hoiame aga kõik pöialt, et kõik, kes haiged, ruttu terveks saaksid ning õpetaja meie juurde tagasi tuleks!