Jõuluehteis klass

Päev enne jõulupidu oli klass jõuluehteis ning ma võtsin klassijuhataja üleskutsest tuld ja uurisin järgi, kuidas selle lõhnaga on.

Kui ma tundide lõpus kohale jõudsin, siis õpetaja oli üksi klassi jäänud ning tegi viimaseid nelgitorkeid apelsinidesse, mis eelmisel päeval lastele ülejõukäivaks osutusid. Eks järgmine kord tuleb siis ka sõrmkübarad abivahenditena üritusse kaasata. Seda, kas kõik see sagimine jõulude puhul ka väärt oli, saate otsustada alljärgnevate piltide järgi.

PILDID

Lõhnapommid

Täna, 17.detsembril, 2 päeva enne 2. veerandi lõppu, kutsusin 1. kl lapsed JÕULULÕHNAPOMME tegema.  Nende valmistamiseks muretsesin apelsine, nelke ( maitseainet 🙂 ), traati ja  dekoratiivset paela.

Tegutsemine algas väga innukalt, aga natukese aja pärast kuulsin  ka hala, et näpud on valusad, enam ei jaksa jne. Jah, nende nelkide torkimine apelsinikoore sisse pole sugugi lihtne, hakkab küll näppudele- aga ME SAIME HAKKAMA!!!  Nüüd kaunistavad meie klassiruumi 9 jõululõhnapommi! Tulge vaatama ja nuusutama!

õpetaja Karmen

PILDID

Jõulunädal

Veel viimane nädal on jäänud ning siis hakkab päkapikkudel kiire elu, sest ega jõuluvana ei jaksa kõike tööd üksi ära teha. Koolis jääb aga siis aeg seisma – ainult kellatiksumine on veel kuulda ning kusagilt kaugelt kostab sammude kaja, kuid see võib olla ka meelepete.
Nüüd on kõigil võimalik näidata oma parimat poolt, olla lahke ja sõbralik. Üllata õpetajat ja tee talle uks lahti kui ta tuleb. Ära karda vabandada kui oled midagi valesti teinud ja naerata teistele ning sa näed et nad naeratavad vastu. Loodetavasti ei saa sellel nädalal keegi ühtegi halba hinnet ega teeni välja ka märkust. Enne lahkumist tehke kooli aeda lumememmesid, sest siis äkki kool ei tunne ennast nii kurvana kogu selle aja kui teid seal ei ole.

Iluast jõulunädala algust ning kohtume jõulupeol!

Maidla Põhikooli jõulupidu

Maidla Põhikooli jõulupidu oli sel aastal kõigile klassidele ühiselt, erinevalt varasematest aastatest, nagu ma olen kuulnud. Igatahes mahtusid kõik ilusti saali ära ning tegevust leidus kõigile. Kohale oli kutsutud näitegrupp, kes esitas etenduse ning oma etteastega asutusid kordamööda publiku ette ka kõik klassid. Kui lõbus tegelikult oli, näed allolevast videost ning kuidas keegi endale tegevust leidis, seda on näha järgnevatelt piltidelt.

Jõuluvana saabudes, esinesid klassid talle kordamööda, et oma kommikotti välja lunastada.

 

 

Edasi mindi klassidesse.

 

See liblika istumise alus on siis lastevanemate jõulukink klassijuhataja Karmenile.

Pildid jõulupeost:

GALERII

Kool ootab õpetajat

Kõikidel koolilastel on kaks nädalat jäänud veel see aasta kooliteed käia ning siis saab jälle veidi koolivaheaega nautida. Kahjuks jääb aga sellel nädalal koolitööst kõrvale meie klassijuhataja. Meie hoiame aga kõik pöialt, et kõik, kes haiged, ruttu terveks saaksid ning õpetaja meie juurde tagasi tuleks!

Tavaline koolipäev

Kuigi koolipäevad on igaüks isenägu, võib nende juures leida ka ühiseid jooni. Püüdsin siis neid sarnasusi piltidele jäädvustada: õpetaja seletab, lapsed sagivad, kellegi pliiats kulub tagumisest otsast kiiremini kui esimesest jms… Kas Sina tead, mis sinu laps koolis teeb? Igal juhul on sul võimalus seda teada saada, sest igal lapsevanemal on võimalus kokkuleppel kooliga leida mõlemale sobiv aeg ning tunde külastades oma laste tegemistest rohkem teada saada.