Vabaõhumuuseumis

30. mail sai käidud Tallinnas. Külastatud sai Vabaõhumuuseumi ja vanalinna. All on näha väike pildigalerii mis on pärit õpetaja Hedi ja õpetaja Evelini aparaadist.

PILDID

Lasteaed läbi!


27. mail sai kuuele lapsele lasteaiapõli läbi ning alates sügisest ootab neid iga päev enda juurde koolimaja. Kes alustavad sügisel Maidla Põhikoolis, seda ma ei tea, kuid üks on kindel – Klassileht saab sügisest esindama kahte klassi – Jutulindusid ja… Sellele teisele klassile oleks ka nüüd nime vaja. Kõik head nimed pange kommentaaridesse kirja ning siis saavad sügisel lapsed valida oma klassile nime 🙂
Esimesed pildid tulevasest esimesest klassist, lasteaia lõpetamisest ning kohtumisest klassijuhatajaga on näha allolevas galeriis.

PILDID

Öökool 2011

Öökooli traditsioon on kestnud juba nii kaua, et keegi enam ei mäleta, mitmendat korda see toimus…
Kaameraga oli kohal ka Klassileht ning lisaks piltidele sai sündmus üles tähendatud ka videona. Pildid leiate allolevast galeriist ning kui video ei peaks hästi mängima, siis HD nupp võib asja leevendada.

 
PILDID

Kõik küpsetama!

Täna valmis meil pisut hilinemisega ” 3. klassi laste emade koogivihik”. Mõeldud oli see muidugi emade tähtpäevaks!

Õpetaja küpsetas emadepäevaks Evelini ema lemmikkoogi “Virsikupiruka”. Soovitan soojalt seda kõigile, imemaitsev!!!!  Järgmisel pühapäeval võtan ette teise retsepti. Mul on plaanis need kõik ära proovida 🙂

Kui nüüd 3. kl lapsed kodudes nuruvad ka emadelt nende kookide  valmistamist, siis süüdi olen mina-õpetaja!!! 🙂 TOREDAT KÜPSETAMIST!

 

Emadepäeva kontsert 2011

Eile käisid paljud emad otsimas Maidla Rahvamajas toimunud kontserti. Nüüd see siis on kõigile vaatamiseks üleval. Kõiki esinejaid sealt kahjuks siiski ei leia, sest luuletused ei kostnud saali tagumisse osasse ning klaverimängija oli peidetud põõsa taha. Kui keegi tahab siiski oma klaverimängu või luuletust näha, siis võtku ühendust ja saab selle video privaatselt.