Vanavanemate päev

TOREDAT VANAVANEMATE PÄEVA KÕIGILE!    

Septembrikuu teisel pühapäeval tähistatakse VANAVANEMATE PÄEVA. See riiklik tähtpäev on meile veel üsna uus, sest otsus selle tähistamiseks võeti Riigikogus vastu vaid mõned aastad tagasi- 21. jaanuaril 2010. aastal.

Vanavanemate päeva eesmärgiks on tänada ning avaldada austust vanavanematele laste ja lastelaste kasvatamise, jagatud hoole ning armastuse eest. Tähtpäev aitab lastel saada teadlikumaks sellest, millist tugevust, teadmisi ja elutarkust vanavanemad pakkuda suudavad ning tihendab eri põlvkondade vahelist suhtlemist.

Maidla Kool – sügis 2013

Rahvusringhääling tegi selle koolinädala alguse puhul üleskutse, et kõikides sellel aastal alustavatest koolimajadest saadetakse neile pilt, millest nemad siis panevad kokku albumi.
Maidla Koolis alustab küll sellel aastal ainult 58 õpilast, mis on vähem kui varasematel aastatel, kuid seda olulisem on see ära märkida, et ka selline koolimaja on olemas. Minu saadetud pilti võib näha ülevalpool ning kui kellelgi on veel pilte, mida koolimajast võiks saata, siis saab seda teha aadressil fotoalbum@err.ee

1. september – TARKUSEPÄEV

SEPTEMBER JU KÄES
Ira Lember

On kollane leht
juba vahtrapuul
ja kalendrileht
näitab sügisekuud. 

Ja jälle on koolis
kõik Anned, kõik Peetrid
ja kasvu neil juures
on veerand meetrit. 

On suverõõmud
neil säramas palges,
on kätes sitkust
ja rammugi jalges. 

Neil saatjaks

 tuule- ja adruhõng

ning suvejuttude

otsatu lõng. 

September ju käes
ja igal pool
kõrvad on kikkis,
sest algab kool!

🙂