29. sept- ülemaailmne südamepäev

Kevadel tegid Madli Liis ja Monica  terviseteemalise plakati, millega osalesid edukalt   (auhinnati lausa 3 ananassiga 🙂  )  maakondlikul plakatikonkursil.

Tänase südamepäeva puhul tasub seda taas vaadata ning mõndagi  südame jaoks kasulikku meelde tuletada.

Olgem terved!

Särasilmade sügise sünnipäevapidu

Täna kolmanda tunni ajal tähistasid Särasilmad Sügise sünnipäeva. Hällilapsele sai kingitud üks priske lillekimp, sünnipäevalaulu asemel kõlas klassis luuletus. Pärast õnnesoove olid kõik palutud piknikulauda. Kui kõikidel sügisandidest kõhud täis, joonistati üles ka päevakangelane ise.

PILDID

Reipalt koolipinki 2014

Sellel aastal sai proovitud ära ilma lumeta kelgumägi Pannjärvel. Viimati sai seal kelgutatud eelmise aasta sõbrapäeval kui hanged olid üle pea. Kelgutamine suvel pole ikka see, mis talvel ning ootame siis peagi saabuvaid lumehangesid.
Et aga suvel kelgutamine meelde jääks, siis selle eest seisid head õpetajad Karmen ja Hedi.

Toetus Maidla Koolile

2015. aastal tähistab Maidla Kool 90. aasta möödumist eestikeelse hariduse andmise algusest. Seoses juubeliüritusega, tahab kool endale saada saali uusi toole, millel oleks võimalik saabuvaid külalisi väärikalt vastu võtta. Kui Sul on võimalik Maidla Kooli rahaliselt toetada uute toolide ostmiseks, siis kõik toetused on teretulnud!

Pangarekvisiidid:
Lüganuse Vallavalitsus
EE111010552019920004
Selgitusse palun lisada märksõna: TOOLID