Tänud loomade toetamise eest!

Täna oli jälle üks tore päev! Kuna homme me täiskoosseisus ei ole, siis otsustasin tublide laste tänamise täna ära teha. Suur, suur aitäh ka vanematele! 🙂
õpetaja Hedi
Suur tänu ka väga tublidele Suslikutele! Teil on kodus vahvad lemmikloomad, te hoolite neist väga. Teie poolt  korjatud tammetõrukuhilad rõõmustavad peagi metsanotsusid.
õpetaja Karmen

Klassijuhataja tund raudteejaamas

Tänane klassijuhataja tund toimus Kiviõli raudteejaamas. Miks? Eks ikka sellepärast, et toimus Elroni uue diiselrongi tutvustuspidu. Täpselt kell 12.50 saabus uhiuus rong jaama, millelt astusid maha tähtsad isikud ning Potsataja ja Krokodill Gena. Poole tunni jooksul sai igaüks rongiga tutvuda nii seest kui ka väljast, kuulata Elroni esindajate infot ning möllata Potsataja ja tema suure sõbraga. Jagati infovihikuid, õhupalle, maiustusi. Toimus õnneloos, milles üheks õnnelikuks osutus meie Pärtel. Tema saab nüüd tasuta rongiga sõita. Palju õnne! 🙂
Jaanuarist liinile tulev uus rong on tõesti kena, avar, vaikne ning mugav. Jääme ootama oma ühist rongisõitu selle vägeva rongiga!

PILDID

Õpetajate päev 2013

Sellised pildid olid täna Suslikute ja Särasilmade ustel, et ukse taga olija teaks, milline õpetaja seal klassis parajasti tunde annab.

Õpetaja Hedi küll käib tavaliselt prillidega, ning sellel pildil ta paistab just seetõttu natukene teistsugune, et prille ei ole. Õpetaja Karmeni tunneb aga ilmeksimatult ära 🙂

PILDID

On vaid hetk

Täna oli koolis algklassilastele ja suurematele lasteaiamudilastele etendus “On vaid hetk”, mis rääkis sellest, kui tähtis on nautida seda, mis sul praegu on ning mitte muretseda homse pärast.  See väljendab ka suurepäraselt ka kõike seda, mida Klassileht on oluliseks pidanud: lapsed peavad saama nautida seda hetke, mis neil on – kõige paremat aega oma elus, homse muredest priid. Las täiskasvanud muretsevad homse pärast, kuid ei maksa enda seest kaotada ka seda last, kes tahab vahetevahel välja saada ning nautida hetke. Need hetked, mis täna mudilasena tunned, saab ilusti tallele pandud ning tulevikus, kui tahad endas seda tänast põnni avastada, siis on hea Klassilehele tagasi tulla ning see aitab sind järjele, kui oled tee kaotanud.
Kolm aastat tagasi vaatas ka minu aknast sisse see uhke liblikas ning kuigi teda ennast pole juba ammu, on hetk alati alles!

PILDID