Kiviõli I Keskkooli teated 28.11.2026

1. Ülenurmel 15. korda toimunud laulukonkursil „Jõulutäht 2016“ saavutas 6. klassi õpilane Mirtel Põdraoma vanuserühmas I koha! Rõõmustame!
 
2. Ida-Virumaa õpilaesinduste foorumi raames oli koolide õpilasesindustel ülesanne teha videoklipp „Õpilasesinduse roll koolis“.
Meie kooli õpilased Gerel Normak, Breth Areann Normak ja Kerttu Filippov panid kokku sedavõrd hea video, et see valiti PARIMAKS! Hurraaa!

https://www.youtube.com/watch?v=CLl910u9Vno

3. Sel reede, 2. detsembri projektipäeval JÕULUOOTUS valmistume jõuludeks. Kui pole veel jõudnud, siis hiljemalt 30. novembriks pane end töötubadesse kirja!
 
4. 15. detsembril toimuvaks jõulukontserdiks ootame igalt klassilt ühte etteastet. Anna huvijuht Helenale teada 1. detsembriks, millega Sinu klass kontserdil vanemaid üllatab.
 
5. Kooli koduleheküljel on küsitlus gümnaasiumi valikainete kohta. Need gümnasistid, kes pole veel vastanud, palun tehke seda kiiruga: http://bit.ly/valimeained

Tere meediaklass!

Täna sai üle väga pika aja jälle klassi ees seistud ning räägitud sellistel teemadel, mis on mulle väga südamelähedased – fotod ja videod ning kõik sellega seonduv. Õnneks ei rääkinud ma kurtidele kõrvadele, sest tagasiside oli üllatavalt positiivne. Täpsustuseks pean küll ütlema, et minu esimene kaamera ei saanud ostetud mitte üheksa aastat tagasi vaid konkreetne fotoaparaat on mind juba üheksa aastat teeninud (ja see ei ole esimene) ning sellega tahtsin viidata asjaolule, et kaamerad elavad väga pikka kui neid hästi hoida aega ning nende kallis hind on suhteline.
Tundi tegid elevamaks ka kadrid oma külaskäiguga:

Igatahes loodan ma, et tänase tutvumise järel saab alguse meie tulemusrikas koostöö mis tähendab veel paremaid videosid ja pilte ja mis kõige tähtsam –  saan endale palju tuttavaid kellel minuga saba hobi!

Kiviõli I Keskkooli teated 21.11.2016

1. Alutaguse Noorte Mängudel saavutas meie kooli neidude korvpallivõistkond 10.-12. klasside arvestuses II koha!
Kiitus ja pai, Triinu Tohver, Marul Paist, Merlin Kont, Kätlin Sõber, Helina Hansar, Anne-Ly Kont, Jane Kõrts, Helena Heinjärv ning juhendaja õp Helena Kivestu!  

2. 12. klassi õpilane Kristo Erte saavutas Eesti meistrivõistlustel jõutõstmises II koha! Kiitus!

3. Noortekonverentsi „Lahe koolipäev“ raames tunnustati ülevabariigilise konkursi Hea Eeskuju 2016 finaliste. Väljavalitud 15 finalisti seas pälvis tunnustuse ka meie kooli õpilane Marleen Paist! Pikk pai alati abivalmis ja avatud meelega olemise eest!  

4. 23. novembril kell 12.00 kohtume kooli aulas Kiviõli Seikluskeskusega, et luua keskuse oma lugu.  

5. KULDVILLAK – E kl 11.35 gümnaasium ja T kl 11.35 7.-9. klass.  

6. 2. detsembril toimub projektipäev JÕULUOOTUS! Iga õpilane peab valima kolm töötuba, milles osaleda! Tänaste infominutite järel sai ennast registreerida töötubadesse.  

7. Kellel on huvi eesti keele sõnaseoste vastu, saab Eesti Keele Instituudile olla abiks  Eesti keele assotsiatsioonisõnastiku koostamisel ja lahendada põnevaid teste, milles pole õigeid ja valesid vastuseid, vaid peab pakkuma esimese pähe tulnud sõna, mis testis pakutud sõnaga seostub. Seda saab teha SIIN

8. 6.klass osales Kohtla-Järvel majanduspäeval rahaorienteerumise mängul ettevõtlikele, kus saavutas I koha. Lahendati 7 ülesannet. Võistkonnas olid Mirtel Põdra, Liispet Kilumets, Madli Liis Teuli. Juhendaja õp Külli Lahtmaa. Kiitus!

Kiviõli I Keskkooli teated 07.11.2016

1. Kiidame ja täname 8. Klassi õpilast Kasper Hansarit, kes eelmisel nädalal liikumispausi ajal täiesti omaalgatuslikult ja vabatahtlikult küsis lumesaha ning aitas kooli õue lumest puhastada!

2. Pikk pai ja patsutus õlale õp Aili Rohtlale, 6. klassi õpilastele ja kõigile õpetajatele, kes aitasid Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi õpilastel meie juures mõnusalt aega veeta ja õppida.

3. 15. novembril tähistame isadepäeva. Ootame isasid, vanaisasid, onusid koos  lastega seiklema.

4. Kiviõli linn viib läbi noorsootöö kvaliteedi hindamist. Meie kooli kodulehel on lingid küsitlusankeedile. Palume KINDLASTI osaleda, sest ainult nii saame teada, kuidas tööd noortega efektiivsemaks ja paremaks muuta!   Ankeet 7.-12. aastasteleAnkeet 13.-19. aastasteleAnkeet 20.-26. aastasteleLastevanemate ankeet5. Otsime Kiviõli I Keskkooli maskotti! ÕE kuulutab välja ideekonkursi!
Osaleda võivad 1.-12. klassi õpilased, ideede esitamise tähtaeg on 22. november. Võid saata oma idee e-mailile kiviolioe@gmail.com või tuua õpilaste puhketoa postkasti.   6. Kiviõli I Keskkooli kooliraadio Kikilips otsib vahvaid liikmeid. Koosolekud toimuvad kolmapäeviti kl 15.00 ruumis 212. Oodatud on 7.-12. klassi õpilased. Osalemissoovist teata või küsimustega pöördu Steveli Säde poole: stevelisade@gmail.com   7. NB! Palun ärge peitke koolikotte magnetiga sulguvate koridoriuste taha.
Jalgpalli võib mängida kooli võimlas või suurel vahetunnil õues!
Lumesõda mängime kooli parkla asemel igal pool mujal kooli territooriumil!   8. Söömise ajad muutuvad:
Sööme kahes vahetuses:  I vahetus 11.35 5., 9. ja 10. klass
II vahetus 6.-8., 11. ja 12. klass  

INSPIRATSIOONIKS1. Vahva näide õuelasteaiast: http://lapsedoue.blogspot.com.ee2. Vikerraadio saates “Kajalood” rääkis Kertu Saks mitteformaalsest haridusest:
Miks on nii, et laste huvi näit reaalainete vastu formaalses võtmes õppimisega justkui lukustatakse? Seda on maailmas palju uuritud, ütleb 19 aastat Energia Avastuskeskuses mitteformaalset haridust edendanud Kertu Saks ja toob näiteid, kus valemitevaba õpetus avab lapse hoopis uutmoodi.

Kiviõli I Keskkooli teated 14.07.2016

1. Juba homme, 15. novembril vahva ISADEPÄEVA SEIKLUSMÄNG! Võta isa, vanaisa, onu kaasa ja tule seiklema! Ootame teid 17.30-19.30. Registreeri end helena.kivestu@gmail.com

2. Pikk pai Gerek Normakule vahva ja energilise hommikvõimlemise eest!

3. 7.-12. klassi õpilased on oodatud 23. novembril kohtuma Kiviõli seiklusturismikeskuse inimestega, kes tutvustavad oma edasisi plaane ning kutsuvad üles õpilasi mõtlema kaasa, et luua “Seikluskeskuse lugu” . Kui oled huvitatud, pane nimi direktori juures kirja!

4. Taas esinesid edukalt meie kooli taekwondo harrastajad. Stiven Tsõnduk ja Stefani Nikolajeva võitsid Vilniuses toimunud rahvusvahelistel võistlustel auhinnalisi kohti. Kiitus!

5. Homme, 14. novembril kl 14.30-15.30 tutvustatakse õpetajatele aulas Õpiveebi.

6. Täna, 14. novembril on majas kaks Toila Gümnaasiumi õpilast, kes oma uurimistöö raames küsitlevad, kui palju on meie õpilaste hulgas vasaku- ja paremakäelisi.

7. Pika liikumispausi ajal MÄNGIME JA LIIGUME IGAL POOL MUJAL KOOLI TERRITOORIUMIL; AGA MITTE KOOLI PARKLAS!

8. ÕE korraldab 9.-12. klassi õpilaste hulgas küsitluse, et teada saada, kui paljud õpilased eelistaksid, et gümnaasiumi valikained oleksid arvestuslikud, mitte hindelised. Link küsitlusele KIKi FB lehel, KIKÕE FB lehel ja kooli kodulehel.

9. 21. novembril Kuldvillak!

10. 21. novembri hommikuse kogunemise ajal omamoodi infomess, mille käigus saab tutvuda 2. detsembri projektipäeva töötubadega ning ennast sobivasse töötuppa registreerida.

11. 15. detsembril toimub jõululaat ja jõulukontsert. Igalt klassilt oodatakse etteastet kontserdile. Andke hiljemalt 1. detsembriks teada kooli huvijuhile Helena Kivestule, millega kontserdil esinete.