Sünnipäevatervitus

Täna, 26. detsembril, on sünnipäev Klassilehe hingel ja südamel -Uljamil.  Aastatega on selgeks saanud, et  kõike teed Sa suure pühendumisega, olgu see seotud pere, riigitöö, hobidega.  Lisaks oled väga abivalmis ning  toetav teiste suhtes.  Aitäh Sulle!

Soovime Sulle toredat tähtpäeva  kõige lähedasemate seltsis!

Karmen Tõnnisson

Me oskame ujuda

Täna oli Suslikute elus üsna tähtis päev- ujumise algkursuse lõpetamine. Viimane ujumistund Kiviõli 1. Keskkooli basseinis oli  hoopis teistmoodi, kui tavaliselt. Polnud vaja ühtegi harjutust teha ega mingeidki norme täita. Lubatud oli turvaliselt  möllata, hüpata, trikitada, sulistada- mulistada jne. Tore on seda kõike teha, kui sa ei karda vett ning oskad ujuda! Aitäh õpetaja Kiirale! Kiitus tublidele lastele!

Invalid Displayed Gallery

Pärast viimast ujumist saime kokku Maidla Mõisa Köögi kohvikus. Klassijuhatajana tunnustasin õpetaja  Kiirat , jagasin lastele  lõputunnistused. Koosviibimine lõppes teemakohase tordi söömisega.

Maidla Noortekeskus 4

Natukene imelik on mõte, et Maidla Noortekeskus sai alles nelja aastaseks. Tundub, nagu oleks see olnud olemas juba terve igaviku. Igatahes on tegemist kohaga, kus jääv on ainult hoone ja üks inimene, ülejäänud liiguvad kõik ajaga edasi… Juba praegu võib nimetada Gerrit noortekeskuse püsielanikuks ning tõenäoliselt pälvib ta kunagi tulevikus samasuguse tiitli nagu Mati Kaal Tallinna Loomaaia juhatajana.

Gerri saia seest rosinaid otsimas…

Ma mäletan seda päeva, kui Maidla Noortekeskus avati. Väljas oli siis 25 kraadi külma ning õhtul 23.00 aeg passisid noored ikka veel parklas ning ei suutnud oma muljeid ära muljetada. Ju siis olid ootused suured. Mina sain endale koolimajast mõned pildid ning selle pakasega murdus minu statiiv pooleks.
Selle nelja aastaga on Klassilehel avaldatud 17 sissekannet Maidla Noortekeskuse kohta. Seal on nii head kui halba, kuid kõik see on ajalugu ning just tänu nendele kogemustele saabki edasi minna. Kuna tegelikult on meil täpselt samasugused eesmärgid ning erinevad vahendid selle saavutamiseks, siis ma arvan, et Klassileht saab edaspidi veelgi enam kajastama neid sündmuseid, mis Maidla Noortekeskuses toimub. Seda enam, et Särasilmad on selle hoone pidevad külalised, ei saa ka Klassileht oma klassist kaugele jääda.

Klassipilt 2013

Sten, Kevin, Eike-Merith, õpetaja Hedi, Gerda, Mathias, Johannes, Anne-Liis, Mariliis, Eva, Ave, Pirko Getlin, Kadi Riin
Tairo, Marten, õpetaja Karmen, Siim, Madli Liis
Madis Uljam, Tomas, Ats, Peeter, õpetaja Velve, Endel, Evelin, Mirjam Matilda, Liis

Kevade jälgedes

Palamuse on koht, kus toimus tegevus raamatus “Kevade”. Jutulindudel oli see kohustusliku kirjanduse hulgas ning selle raames sai tehtud ka väljasõit. Kaasa sõitsid ka suslikud ning teise klassi lapsed. Niikaua kuni mina pilte sirgeks sätin ja kaadreid kokku kleebin, võib vaadata sajandi filmiks pärjatud linateost: