Lastevanemate üldkoosolek tagantjärele

Sai eile üle nelja aasta jälle lastevanemate üldkoosolekust osa võetud ja tuli meelde, miks ma selliseid kogunemisi väldin.
Meelde jäi selline väide, kus toetuti oma eelmise aasta tegudel vallavolikogu otsustele. Tuletan siinkohal kõikidele lastevanematele meelde, et isegi mitte seadused ei ole kivisse raiutud ning kui teil tekib kahtlus nende õiguspärasuses, siis selle küsimuse lahendab kohus. Kuna vald ei pidanud vajalikuks minu märgukirjale vastata ning sellepärast ei ole ma ka nende otsustega tuttav, mis alusel jäeti hoolekogust välja lasteaia kõige suurema rühma esindaja, kuid peamine on see, et kõik otsused on vaieldavad! Selle võiks endale iga lapsevanem meelde jätta, mitte leppida paratamatusega.
Hoolekogule soovin jõudu ning soovitan eelmise aasta vigu vältida – bürokraatiat olgu poole vähem ning reaalseid tegusid rohkem! Vaadates hoolekogu eelmise aasta dokumente, siis nende paberite väljaprintimiseks peab väikese vihmametsa hävitama, samas kui lahtiste uste päevadest osavõtt, kooli arengukava küsimustele vastamine jpm ei jõudnud hoolekogu liikmete tegemiste nimekirja.
Jäi kõrvu veel direktori väide, et talle heidetakse ette tulemuste puudumist. Anname talle need 100 päeva nagu antakse ka valitsusele, enne kui hakkame kritiseerima. Mina igatahes olen lootusrikas, sest tegemist peab ju olema väga hea inimesega, kui ta ei meeldi nendele, kellele eelmine direktor meeldis!

Uljam Teuli
Lapsevanem, kelle koolitee ei ole rohtunud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.