Kiviõli I Keskkooli teated 02.05.2016

1. 21. – 24. aprillil toimusid Poolas Euroopa meistrivõistlusted sumomaadluses, kus 12. klassi õpilane Erki Pääro saavutas individuaalses arvestuses 5. koha ja meeskondlikul võistlusel III koha. Palju õnne!

2. 30. aprillil toimus poksivõistlus „Maardu cup 2016“, kus Elina Kangas (11.kl.) ja Maksim Tsvetkov (4.b kl.) saavutasid kumbki oma vanuserühmas  I koha. Õnnitleme!

3. 1. mail  toimus Kohtla-Järvel Ida-Viru piirkonna Laulukaruselli võistlus,  kus  5.a klassi õpilane Mirtel Põdra võitis oma vanuserühmas I koha ja pääses edasi lõppvõistlusele. Palju õnne!

4. 5. mail osalevad põhikooli 40 õpilast Toilas heategevuslikul teatejooksu võistlusel.

5. 9. – 13. mai on Kiviõli I Keskkoolis AVATUD USTE NÄDAL. Võimalus varjutada terve päeva jooksul kas mõnda õpilast või õpetajat. Ootame siia kõiki uudistajaid, tingimus on, et  tuleb ennast eelnevalt registreerida! Kooli kodulehel on täpsem info. Registreerimise tähtaeg 3.mai 2016

6. 3.mail  toimub 12.klassi inglise keele eksam, sellega seoses 3.korrusel toimuvad tunnid viiakse läbi mujal. Jälgi infostendi!

7. Ilmad on ilusad, õues käimist tuleb sagedamini ette – 3 olulist meeldetuletust: