Kiviõli I Keskkooli teated 30.05.2016

1. Autaguse Noorte Mängude algklasside kergejõustiku meistrivõistlustel saavutas meie kooli 3. klassi võistkond II koha!
Poiste palliviskes saavutas Edvin Molotov II koha (tulemus 39.76)
Tüdrukute kaugushüppes sai Betra Eskor III koha (tulemus 3.33) ja 60m jooksus 4. koha.
Poiste teatejooksus 4x250m savutasid III koha Tanel Maalma, Ragnar Strauch, Edvin Molotov, Gerd Jalasto   4.-5. klasside võistkond, kuhu kuulus ka üks 3. klassi õpilane, saavutas III koha.
Palliviskes sai II koha Aleks-Mark Toomsalu (tulemus 51.20)
Poiste teatejooksus 4x250m I KOHT! Valeri Vilkel, Aleks-Mark Toomsalu, Germo Nurme, Roland Kardava.

2. Ida-Virumaa minikorvpalli liiga U11 võistlustel saavutas meie kooli võistkond koosseisus Tanel Maalma, Jan Henrik Sternhof, Robin Hindre ja Kristjan Koppelman
I koha!
Meiko Lindeberg, Ranno Isküll, Martin Lahe ja Kaspar Kaukes saavutasid III koha!   3. 30. ja 31. mail ettevalmistus kohvikutepäevaks, 1. juunil algab kohvikutepäev kell 15.00.

4. 2. juunil võtame kokku kohvikutepäeva ning seejärel ronime tuhamäele. Iga kohvik lepib koolituleku aja oma õpilastega ise kokku, Aulas saab koolipere kokku kell 11.30 ja iga kohvik annab tagasisidet oma kohviku töö õnnestumisest.

5. 3. juunil kell 10.00 selle kooliaasta lõpuaktus.