1. september 2008

Aktusel võtsid sõna klassijuhataja Karmen Tõnnisson, direktor Aita Kivistik ning vallavanem Arno Kodu.Kui tavaliselt esinetakse 1. klassi lastele, siis seekord esinesid 1. klassi minevad lapsed teistele. Luuletuse esitas Evelin ning lauluga tuli välja Tomas.Uutele koolijütsidele jagati kätte kohvrid vajalike õpikute ja vihikutega ning said kätte oma õpilase staatust kinnitava dokumendi – oma esimese õpilaspileti.Pärast lõpuaktust viidi abiturientide poolt lapsed nende koduklassi,mis asub Maidla Lasteaiaga ühes majas. Lapsed said ka esimest korda tahvlile oma nime kirjutada. Minu lapsepõlvest erinevalt ei ole tahvel enam must või roheline ning kiri valge, vaid tahvel on ilus valge ja kiri on see, mis valgust neelab.

Aktusel võtsid sõna klassijuhataja Karmen Tõnnisson, direktor Aita Kivistik ning vallavanem Arno Kodu.Kui tavaliselt esinetakse 1. klassi lastele, siis seekord esinesid 1. klassi minevad lapsed teistele. Luuletuse esitas Evelin ning lauluga tuli välja Tomas.Uutele koolijütsidele jagati kätte kohvrid vajalike õpikute ja vihikutega ning said kätte oma õpilase staatust kinnitava dokumendi – oma esimese õpilaspileti.
Pärast lõpuaktust viidi abiturientide poolt lapsed nende koduklassi,mis asub Maidla Lasteaiaga ühes majas. Lapsed said ka esimest korda tahvlile oma nime kirjutada. Minu lapsepõlvest erinevalt ei ole tahvel enam must või roheline ning kiri valge, vaid tahvel on ilus valge ja kiri on see, mis valgust neelab.

Sai käidud kooli ees ka ühispildistamisel. Allpool ongi siis kooli poolt tehtud pildid.

PILDID

2 Replies to “1. september 2008”

  1. Vaatasin selle aasta lõpetajate pilte ning tekkis mõte, et kui lõpupilti teeme, siis oleks vaja ka ühte sellist, kus õpilased seisaksid kõik nii nagu seda 1. klassi pildil on. Saab hea üleminekuna videos kasutada. Kuigi sinna on veel viis aastat aega ning vahepeal võib paljugi juhtuda, panen selle meeldetuletuseks endale siia kirja. Aidake siis meeles pidada, et õigel päeval ja õigel ajal saaks asi õigesti tehtud 🙂

  2. Nüüd on selge, et samasugust pilti enam teha ei saa. Eks kahetsus tuleb aastate pärast. Need pisarad aga ei päästa enam midagi…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.